• Magda Durecka

pn.    15.30 – 19.00, sala 4 – studio piosenki (grupa początkująca)

wt.    15.30 – 19.00, sala 4 – studio piosenki (grupa zaawansowana)

śr.     15.30 – 19.00, sala  4 – grupa estradowa

cz.    15.30 – 19.00, sala 4 – zespół wokalny

pt.    15.30 – 17.10, sala  4 – zespół wokalny

  • Krystyna Dusanowska

pn.    15.00 – 16.40, sala 5 – koło plast. (grupa  młodsza)

16.50– 18.30, sala 5 – koło plast. (grupa  młodsza)

pt.     15.00 – 16.40, sala 5 – koło plast. (grupa starsza)

16.50– 18.30, sala 5 – koło plast. (grupa starsza)

Halina Frąsiak-Czumałowska

cz.     16.00 – 18.35, sala 5 -  warsztaty plastyczne

  • Marlena Liśkiewicz

wt.    15.30 – 19.00,  sala 22 – „Kluczbork Gospel Choir”  (grupa starsza)

śr.     15.30 – 17.10, sala 22 – „Gospel Kids” (nowe przyjęcia)

17.20 – 19.00, sala 22 – „Gospel Kids”

cz.    15.30– 17.10, sala 04 – „Gospel Kids”

17.20 – 19.00, sala 04 – „Kluczbork Gospel Choir”  (grupa starsza)

  • Marlena Oszczypko

pn.  16.25 – 19.00,  sala 12 – koło gitarowe

wt.    15. 30 – 16.15 ,  sala 24 – koło keyboardowe

16.15 – 19.00, sala 12  – koło gitarowe

śr.     15.30 – 17.10,  sala 12 -  koło gitarowe

17.20 – 19.00,  sala 24 – koło keyboardowe

cz.     15.30 – 16.10,  sala 12 – koło gitarowe

17.20 – 19.00,  sala 12 – koło gitarowe

pt.     15.30 –18.05, sala 24 – koło keyboardowe

  • Zbigniew Oszczypko

pn.   15.30 – 18.05 sala 24 – koło keyboardowe

18.15 – 19.00, sala 22 – studio piosenki

wt.    16.25 – 17.10, sala 24 – koło keyboardowe

18.15 – 19.00, sala 24 – studio piosenki

śr.     15.30 – 17.10, sala 24 – koło keyboardowe

17.20 –  19.00,  sala 12 – studio piosenki

cz.    15.30 – 17.10,  sala 24 – koło keyboardowe

17.20 – 19.00 , sala 24 – studio piosenki

pt.     15.30 – 18.05,  sala 22 – studio piosenki

  • Barbara Pasierb

pn.   15.30 – 17.10, sala 15 – „Swing” (nabór)

17.20 – 19.00, sala 15 – „Mini Splash”

wt.    15.30 – 17. 10, PG nr 3 – „Arabeski”

17.20 – 19.00, sala 15 – „Splash”

śr.     15.30 – 17.10, sala 15 – „Mini Swing”

17.20 – 19.00, sala 15 – „Kids Splash”

cz.     15.30 – 17.10, PG nr 3 – „Mini Splash”

17.20 – 19.00, PG nr 3 – „Splash”

pt.     15.30 – 17.10, PG nr 3 – „Swing”

17.20 – 19.00,  PG nr 3 – „Kids Splash”

  • Urszula Stachowska

pt.    16.30 – 18.10, sala 15 – „Arabeski” (gimnastyka artystyczna)

  • Józef Zając

pn.    15.30 – 19.00, sala 16 – koło plastyczne

wt.    15.30 – 19.00, sala 16 – koło plastyczne

śr.     15.30 – 19.00, sala 16 – koło plastyczne

cz.     15.30 – 19.00, sala 16 – koło plastyczne

pt.     15.30 – 19.00, sala 16 – koło plastyczne