Koła działające w MDK Kluczbork.

Nasza oferta:

Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku to placówka oświatowa, co nie znaczy, że jesteśmy szkołą. Jesteśmy swoistym, specyficznym rodzajem szkoły, gdzie, co prawda, są nauczyciele, ale nie ma lekcji, dzwonków, ocen, sprawdzianów i tego wszystkiego, co w młodych ludziach wywołuje dreszcz niechęci.

Przychodzą do nas uczniowie, którzy chcą rozwijać swoje pasje: plastyczne, muzyczne, taneczne. Przychodzą, bo sami tego chcą, bo u nas jest świetna, „domowa” atmosfera, bo „tu się dzieje…”

Nasi uczestnicy zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia w przeglądach i konkursach artystycznych o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim. Jest to możliwe dzięki ich talentowi, który mogą rozwijać przy wsparciu profesjonalnej kadry nauczycieli, a także szerokiej bazy sprzętowej.

Jeśli zatem czujesz potrzebę tworzenia, wyżycia się na polu artystycznym. Albo, zwyczajnie – nudzisz się popołudniami w domu, zapraszamy – dołącz do społeczności emdekowskiej. Naprawdę warto.