ZAJĘCIA ODWOŁANE

Odwołane zostają zajęcia prowadzone przez:

Pana Józefa Zająca od 1 marca do 30 czerwca.

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Damrota4
46 - 200 Kluczbork
mdk.kluczbork.biuro@gmail.com

WSPÓŁPRACA Z SERWISEM:

W związku z trwającą pandemią, będziemy starali się zapewnić wychowankom, ale również pracownikom i opiekunom dzieci maksimum bezpieczeństwa, zachowując jak najwięcej z dotychczasowej atmosfery i jakości działań MDK w Kluczborku. Przypominamy, że jako placówka oświatowa podlegamy przepisom i wytycznym wydawanym przez MEN, MZ oraz GIS.

W związku z wprowadzonymi procedurami prosimy o:

• Przychodzenie do placówki tylko osób zdrowych, bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych. Uprzedzamy, że osoby
    z katarem, kaszlem lub innymi objawami infekcji nie będą mogły wejść do budynku.

• Przekazanie nauczycielom prowadzącym zajęcia numeru telefonu, który pozwoli na szybki kontakt z rodzicem / opiekunem uczestnika.

• Dezynfekowanie rąk zaraz po wejściu do budynku lub noszenie rękawiczek jednorazowych.

• Przychodzenie na zajęcia punktualnie.

• Punktualne odbieranie swoich podopiecznych.

• Noszenie maseczek w części wspólnej budynku. Obowiązek noszenia maseczek dotyczy również uczestników zajęć. Po dotarciu do sali, mogą uczestniczyć w zajęciach bez maseczki.

• Ustalenie z nauczycielem szczegółów dotyczących danych zajęć. W związku z wymogami sanitarnymi, niektóre zajęcia mogą zostać skrócone lub będą prowadzone w podgrupach.

W trosce o nasze wspólne zdrowie, bardzo prosimy o zrozumienie i uszanowanie powyższych zaleceń.

Szczegóły znajdują się we wprowadzonej procedurze z którą prosimy się zapoznać, a która jest zamieszczona na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że pomimo wprowadzonych obostrzeń ten rok przyniesie nam wszystkim wiele radości i pozwoli nadal rozwijać pasje.

Dyrektor i nauczyciele MDK w Kluczborku

Comments are closed.

ODKRYWAMY TALENTY
Placówka wyróżniona przez MEN tutułem:

Wrzesień 2020

Młodzieżowy Dom Kultury