ZAJĘCIA ODWOŁANE

WSPÓŁPRACA Z SERWISEM:

SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE PANDEMII W ZAKŁADCE: UWAGA Koronawirus

Drodzy uczestnicy zajęć w MDK w Kluczborku
Nasza placówka, tak jak wszystkie tego typu placówki w kraju, decyzją MEN z dniem 18 maja 2020 r. wznawia pracę.
Obecnie podejmujemy różnego rodzaju czynności służące przygotowaniu placówki do pracy z uczniami w wymaganym reżimie sanitarnym. Staramy się, żeby było to możliwe od nowego tygodnia,
tj. od 25 maja br. O zakończeniu tych prac i terminie otwarcia placówki dla uczniów powiadomimy tutaj, na naszej stronie internetowej oraz na profilu fb.
Ze względu na posiadane warunki lokalowe oraz stawiane wymagania sanitarne  udział w zajęciach będzie możliwy w
danym dniu jedynie dla bardzo nielicznych uczniów.
Udział w zajęciach dla nikogo nie będzie obowiązkowy. Uczestnicy zajęć otrzymują jedynie taką możliwość, ale od Was Drodzy Uczniowie zależy czy w naszych zajęciach weźmiecie udział.
Ponieważ w obowiązującym reżimie sanitarnym liczba uczestników będzie niewielka nauczyciele prowadzący zajęcia na podstawie indywidualnych zgłoszeń chętnych przygotują harmonogram udziału w zajęciach i Was o tym powiadomią.
W placówce będzie konieczność stosowania się do zasad ustalonych przez dyrektora MDK, z którymi zostaniecie zapoznani przez swoich nauczycieli.
WAŻNE – nie umawiaj się na zajęcia, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
Pozdrawiam serdecznie
Tadeusz Michałkiewicz

Comments are closed.

ODKRYWAMY TALENTY