ZAJĘCIA ODWOŁANE

Zajęcia prowadzone przez Panie: Barbarę Pasierb i Marlenę Liśkiewicz zostają odwołane od 23 do 27 listopada.

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Damrota4
46 - 200 Kluczbork
mdk.kluczbork.biuro@gmail.com

WSPÓŁPRACA Z SERWISEM:

Decyzją Ministra Edukacji od poniedziałku, tj. 18 maja wznawiamy zajęcia stacjonarne.

W celu organizacji zajęć proszę skontaktować się z uczestnikami swoich zajęć i ustalić kto będzie brał udział w zajęciach.

Będziemy działać z zachowaniem reżimu sanitarnego, który będzie ogłoszony przez MEN. Dzisiaj jeszcze takich wytycznych nie ma.

Przygotowując się do swoich zajęć proszę pamiętać o tym, żeby w zajęciach jednocześnie brała udział niewielka liczba uczestników. Decyduje o tym nauczyciel, kierując się przede wszystkim względami bezpieczeństwa.

Załączam wstępną ogólną instrukcję dla MDK w Kluczborku. Informując swoich uczestników o rozpoczęciu zajęć równocześnie proszę przekazywać informacje o zasadach zachowania zawarte w instrukcji, dostępnej na naszej stronie internetowej.
Dyrektor MDK
Tadeusz Michałkiewicz

Instrukcja przeciwepidemiczna dla pracowników, uczestników i rodziców Młodzieżowego Domu Kultury w Kluczborku

Organizacja zajęć:

1. O ilości uczestników decyduje nauczyciel, kierując się przede wszystkim względami bezpieczeństwa.
  1. W zajęciach może uczestniczyć wyłącznie zdrowe dziecko, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  1. Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/z Młodzieżowego Domu Kultury powinni zachowywać dystans społeczny w odniesieniu do pracowników MDK-u jak i innych dzieci i ich rodziców, wynoszący min. 2 m.
  1. Rodzice mogą wchodzić wyłącznie do przestrzeni wspólnej placówki, z zachowaniem zasady – 1 rodzic z dzieckiem lub w odstępie od kolejnego rodzica z dzieckiem 2 m., przy czym należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
  1. Należy ograniczyć przebywanie osób trzecich w placówce do niezbędnego minimum, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, tylko osoby zdrowe).
  1. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych, nie wolno przyprowadzać dziecka do MDK-u.
  1. Nauczyciele powinni wietrzyć sale co najmniej raz na godzinę, w czasie przerwy, a w razie potrzeby w czasie zajęć.
  1. Po wejściu do budynku obowiązuje wszystkich dezynfekcja rąk.
  1. Należy regularnie myć ręce wodą z mydłem oraz dopilnować, aby robili to uczestnicy szczególnie po przyjściu do MDK-u i po skorzystaniu z toalety.

Comments are closed.

ODKRYWAMY TALENTY
Placówka wyróżniona przez MEN tutułem:

Maj 2020

Młodzieżowy Dom Kultury